Hotelowanie psów - Piła

hotelowanie psów

Pilny wyjazd, choroba, czy też inne zdarzenia zmuszają nas,  by na kilka czy kilkanaście dni rozstać się z naszym pupilem, którego z różnych względów nie możemy pozostawić pod opieką innej, zaprzyjaźnionej osoby.

Rozwiazaniem jest hotelowanie psa.

Podstawą działania jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa dla naszych podopiecznych. Skupiamy się nie tylko na zapewnieniu podstawowych potrzeb hotelowanych psów, ale do każdego podchodzimy z indywidualną troską.
Wspólnie z Państwem jasno określamy potrzeby danego psa. Państwo znają go najlepiej, wiedzą co lubi, czego potrzebuje, jakie postawi nam wymagania.

Istotne jest przeprowadzenie  wywiadu przed przekazaniem nam psa, gdyż tylko dzięki niemu jesteśmy w stanie od pierwszych dni pobytu zapewnić Państwa podopiecznemu taką dawkę ruchu, przytulania, głaskania jaką dostaje w jego własnych domu i jednocześnie zminimalizować stres związany z rozstaniem.

warunki bytowe

Goszczące u nas psy umieszczane są w pojedynczych metalowych boksach, które są zadaszone. Budy są ocieplone z przedsionkami. W każdym boksie znajduje się drewniany podest i naczynie z wodą.

Psy wyprowadzane są na wybieg pojedynczo 5 - 6 razy dziennie.

żywienie

Psy są karmione dwa razy dziennie. W okresie jesienno - zimowym dostają ciepłe posiłki. W okresie letnim preferuję suchą karmę.
Ceny nie są różnicowane wg wagi czy stopnia agresywności i przedstawiają się następująco:

  • 40 PLN /dobę - z moim wyżywieniem
  • 30 PLN/dobę - z karmą przekazaną przez właściciela

Udostępnij naszą stronę

logo

Szkolenie - tresura psów : Jerzy Przewięda : Piła
Profesjonalne szkolenia psów: szkolenia podstawowe, szkolenia psów pracujących - przewodników osób niewidzących, psów obronnych, psów stróżujących.
Hotelowanie psów.

szkolenie i tresura psów

media

Pobierz wizytówkę

Szkolenie i tresura psów Piła - Jerzy Przewięda

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem